Після схвалення бізнес-плану НЕФКО, розпочинається етап впровадження проекту DemoUkrainaDH в Старокостянтинові. Вже почалася підготовка до проведення тендеру. Те ж саме стосується і проекту в Павлограді.

Місто Старокостянтинів з населенням 35 000 мешканців знаходиться в Хмельницькій області, в західній частині України. Комунальне теплопостачальне підприємство «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради має намір об’єднати три  теплові мікрорайони та модернізувати одне джерело виробництва теплової енергії з впровадженням біопалива (дерев’яні пелети) для покриття базового навантаження та газового котла для пікових навантажень. Таким чином, дві котельні  будуть виведені з експлуатації, а чотирьохтрубна розподільча мережа замінена на двотрубну. Всі будинки з централізованим гарячим водопостачанням  будуть підключені до мережі через індивідуальні теплові пункти. Ці інвестиційні заходи дозолять скоротити використання викопного палива та перетворять систему централізованого опалення на сучасну систему майже повністю керовану попитом.

В результаті виконання проекту економія газу становитиме 20 000 МВт-год/рік. Очікується, що проект призведе до економії 185 000 євро у рік, період окупності -  6.2 роки.