Наприкінці 2014 року у зв’язку з впровадженням демонстраційних проектів DemoUkrainaDH міста Івано-Франківськ та Полтава підписали з НЕФКО фінансові угоди. Зараз фінансові угоди підписані з усіма містами, які отримали погодження муніципальної гарантії від Міністерства фінансів України.

Івано-Франківськ
Проект в Івано-Франківську із загальним бюджетом 874 000 євро включає впровадження індивідуальних теплових пунктів для регулювання теплопостачання відповідно до температури зовнішнього повітря та встановлення мережних насосів з частотним регулюванням для регулювання потоку теплоносія на опалювальній території. Всього буде встановлено 39 індивідуальних теплових пунктів. Ці заходи призведуть до переходу від чотирьох-трубної системи до керованої споживанням двотрубної системи з можливістю безперервного контролю та вимірювання постачання тепла відповідно до фактичних потреб.

Завдяки впровадженню запланованих заходів буде зекономлено 960 000 нм3 газу у рік, що становить близько 30 % споживання газу. Очікувана економія електроенергії - приблизно 50 %. Місто матиме можливість уникнути викидів 1 900 тон двоокису вуглецю у рік. Крім того, завдяки зменшенню енергоспоживання, проект призведе до фінансових заощаджень для міста у розмірі 200 000 євро у рік.

Полтава
Проект у Полтаві загальною вартістю 553 000 євро включає модернізацію котельні із заміною котлів на повністю автоматизовані. Крім того, в проект входить встановлення десяти індивідуальних теплових пунктів і заміна трубопроводів опалення на попередньо-ізольовані труби.

Інвестиції в заплановані заходи дозволять зменшити щорічне споживання газу на 220 000 кубометрів та споживання електроенергії на 2060 МВт-год. Відповідно, місто скоротить викиди двоокису вуглецю на 415 тон у рік. Крім того, завдяки зменшенню енергоспоживання, проект призведе до щорічних фінансових заощаджень для міста у розмірі 55 000 євро.