Декілька проектів DemoUkrainaDH впроваджуються зараз. Проекти в містах Кам’янець-Подільський, Олександрія, Житомир, Івано-Франківськ та Полтава будуть виконані до початку опалювального сезону 2015-2016 років. Після цього ці міста користуватимуться перевагами модернізації та реалізованих енергоефективних заходів.

Кам’янець-Подільський
Проект в Кам’янець-Подільському включає впровадження 22 індивідуальних теплових пунктів у житлових будинках та 3 індивідуальних теплових пунктів у громадських будівлях на території, що обслуговується котельнею по вул. Жукова, а також оснащення цієї котельні новим мережевим насосом з частотним регулюванням. В результаті проекту значна частина мережі буде переведена з 4-хтрубної на двотрубну систему з обладнанням для регулювання теплопостачання відповідно до фактичних потреб і підготовкою гарячої води в кожному будинку, що залишить в минулому довге очікування гарячої води з крану.

Ви можете ознайомитися із статтею про проект на офіційному сайті Кам’янець-Подільської міської ради, використавши посилання.

Олександрія
В Олександрії в центральному тепловому пункті встановлений і вже працює новий високоефективний котел потужністю 6,5 МВт. Нова котельня постачатиме тепло до шести багатоповерхових житлових будинків з 1800 квартирами в центральній частині міста. Проект охоплює також заміну тепломереж та впровадження малої когенераційної установки для покриття потреб котельні в електроенергії . Заміна трубопроводів буде завершена набагато раніше опалювального сезону 2015-2016 років.

Житомир
Проект в Житомирі майже завершився. Проект охоплює встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в шести житлових будинках та дитячому садку, а також модернізацію котельні із заміною котлів на нові конденсаційні. Проект спрямований на впровадження двотрубної системи опалення на всій території мікрорайону, що дозволить перейти до теплопостачання керованого попитом. Для дитячого садка передбачений тепловий насос, який забезпечить гаряче водопостачання влітку. Незабаром завершиться заміна трубопроводів і очікується, що до початку опалювального сезону всі компоненти проекту будуть в експлуатаційному стані.

Івано-Франківськ
Проект в Івано-Франківську передбачає виведення з експлуатації неефективної котельні і підключення її споживачів до іншої котельні. У всіх будинках на об’єднаній проектній території (всього 38) будуть встановлені індивідуальні теплові пункти. Впровадження проекту продовжується і очікується, що роботи будуть завершені на початку опалювального сезону.

Полтава
Проект в Полтаві включає нові ефективні котли в котельні та індивідуальні теплові пункти в десяти житлових будинках, а також реконструкцію тепломереж на проектній території  із заміною труб на попередньо ізольовані гнучкі трубопроводи. Наразі ведуться роботи і передбачається, що проект завершиться до початку опалювального сезону.