На засіданні Комітету з оцінки та моніторингу 22 квітня 2015 року були обрані нові проектні партнери – комунальне підприємство «Коменергосервіс» (місто Дніпропетровськ) та комунальне підприємство «Миргородтеплоенерго» (місто Миргород, Полтавська область). В цих містах в рамках програми DemoUkrainaDH будуть розроблені демонстраційні проекти.

Проект в Дніпропетровську, одному з найбільших міст України з населенням близько мільйону мешканців, охоплює закриття ряду центральних теплових пунктів та впровадження 200 індивідуальних теплових пунктів в будинках лівобережної частини міста. Ця територія опалюється Придніпровською ТЕЦ, яка працює на вугіллі, і перехід з 4-хтрубної до двотрубної системи опалення призведе до значного підвищення енергоефективності в цій частині міста. При встановленні 200 ІТП проект охопить близько 20 % загального споживання тепла в лівобережній частині міста.

Миргород, адміністративний центр Миргородського району Полтавської області з населенням близько 40 тисяч мешканців, за українськими стандартами є маленьким містом. Проект спрямований на модернізацію теплового мікрорайону на окраїні міста. Старе енергогенеруюче обладнання буде замінено сучасними газовими високоефективними котлами. Крім цього, буде проведена реконструкція розподільчої мережі та встановлені індивідуальні теплові пункти. В котельні будуть встановлені нові насоси і котельня буде повністю автоматизована. Всі заходи разом з переходом до двотрубної системи опалення мають потенціал підвищити енергоефективність на 30%.