На засіданні Комітету з оцінки та моніторингу програми DemoUkrainaDH 2 лютого 2016 року були обрані нові проектні партнери для розробки демонстраційних проектів в рамках програми. Новими проектними партнерами стали комунальні підприємства «Тепломережі» (місто Кам'янське, Дніпропетровська область) та «Павлоградтеплоенерго» (місто Павлоград, Дніпропетровська область). Після успішного впровадження демонстраційного проекту в Полтаві, була схвалена розробка комунальним підприємством «Полтаватеплоенерго» другого демонстраційного проекту.

Кам'янське
Проект в Кам'янську включає декілька заходів, які будуть оптимізовані на етапі підготовки. Модернізація може включити реконструкцію котельні загальною потужністю 6.5 МВт, в тому числі встановлення нових газових конденсаційних котлів; заміну та оптимізацію приблизно 1 км трубопроводів опалення; встановлення ІТП в 9 великих будинках (5-9 поверхів) мікрорайону; встановлення лічильників тепла та контрольного обладнання в решті будинків мікрорайону (51 будинок, одно-двоповерхові).

Запропонований проект може привести до зменшення споживання газу на 25-30%. Крім цього, буде скорочене споживання електроенергії, що використовується для внутрішніх потреб.

Павлоград
Проект в Павлограді охоплює модернізацію та реконструкцію теплового мікрорайону. Основні заходи включають виведення з експлуатації/демонтаж 1.2 км теплопроводів та будівництво нової котельні потужністю 1.2 МВт; заміну 450 м трубопроводів попередньо ізольованими трубами; підключення до мережі централізованого опалення міської лікарні, в тому числі модернізацію 2.2 км мережі із заміною труб на попередньо ізольовані; модернізацію котельні лікарні (яка буде використовуватися як резервна) та впровадження теплових насосів або сонячних колекторів для виробництва гарячої води; встановлення ІТП в будинку крупного споживача - дев’ятиповерховому житловому будинку.

Запропонований проект може привести до зменшення споживання газу на 30-40% (всі заходи проекту). На додаток, значно скоротиться споживання електроенергії на підготовку гарячої води.

Полтавa
Проект в Полтаві буде другим демонстраційним проектом у місті. Він включає встановлення конденсаційного економайзеру для газового котлу потужністю 58 МВт, нову димову трубу висотою 57 метрів та систему автоматичного керування. Використання конденсаційного економайзеру скоротить споживання газу на 6% - 12%. Впровадження другого демонстраційного проекту у місті де один демонстраційний проект вже виконаний, викликано тим, що впровадження конденсації димових газів на великому газовому котлі має специфічну демонстраційну цінність та великий потенціал відтворення в інших містах. Крім того, існує потенціал підвищення економії з часом, через зменшення температури теплоносія у зворотному трубопроводі, що стимулюватиме впровадження таких заходів, як встановлення ІТП та покращення систем контролю у будинках.