Демонстраційний проект у Вінниці був завершений навесні 2015 року. На території проекту розташовані одинадцять житлових будинків та лікарня. Теплом та гарячою водою територія забезпечувалася двома котельними. Концепція проекту полягала у наступному:

Vin DHpipelines web

 1. Впровадження теплопостачання керованого попитом через встановлення індивідуальних теплових пунктів з коригуванням постачання тепла відповідно до температури зовнішнього повітря.
 2. Зменшення втрат тепла в розподільчій мережі шляхом заміни трубопроводів, всього 1.5 км труб (у двотрубному вимірі).
 3. Виведення з експлуатації  неефективної малої котельні, що стало можливим завдяки зменшенню споживання тепла.

Демонстраційний проект в Житомирі був завершений навесні 2015р. Територія проекту включає п’ять багатоповерхових житлових будинків та дитячий садок. Метою проекту було:

PictureFactSheetWeb

 1. Впровадження теплопостачання керованого попитом через встановлення індивідуальних теплових пунктів з регулюванням постачання тепла відповідно до температури зовнішнього повітря.
 2. Зменшення втрат тепла в розподільчій мережі через заміну трубопроводів опалення на території проекту, всього 0.8 км (у двотрубному вимірі).
 3. Підвищення ефективності виробництва теплової енергії через впровадження нових конденсаційних котлів та теплового насосу для підготовки гарячої води влітку.

Демонстраційний проект в Івано-Франківську був завершений у 2016 році. Проект охопив наступні заходи:

Кращий мікроклімат у лікарні завдяки новому ІТП

 1. Виведення з експлуатації одної котельні та підключення її споживачів до іншої котельні.
 2. Впровадження системи керованої попитом завдяки встановленню індивідуальних теплових пунктів (ІТП) з регулюванням температури теплоносія відповідно до температури зовнішнього повітря у 38 будинках на опалювальній території.
 3. Встановлення мережевих насосів з частотним регулюванням.
 4. Перехід від чотирьох-трубної до двотрубної системи із значним зменшенням втрат тепла.
 5. Впровадження системи SCADA для реєстрації та збирання експлуатаційних даних та інформації про споживання в кожному ІТП.

Демонстраційний проект в  Кам’янець-Подільському був завершений восени 2015р. Проект включає:

KindergartenKP web

 1. Встановлення 22 сучасних збірних індивідуальних теплових пунктів (ІТП) з паяними теплообмінниками, контрольною арматурою зменшених габаритів та лічильниками тепла у житлових і громадських будівлях, що отримують тепло від котельні на вул.Жукова
 2. Модернізацію та балансування внутрішньо-будинкових систем опалення
 3. Встановлення в котельні мережевого насосу з частотним регулюванням.

Демонстраційний проект в Олександрії був завершений восени 2015 року. Проект включає:

Olexandria

 1. Переобладнання центрального теплового пункту на котельню. Встановлення нових конденсаційних газових котлів потужністю 7.5 МВт з високим ККД (>100 %) для постачання тепла до мікрорайону з багатоповерховими будинками у центрі міста (всього 1 800 квартир).
 2. Заміна тепломереж та застарілих і зношених внутрішньо-будинкових мереж у підвалах будинків.
 3. Встановлення міні-когенераціійної установки для виробництва електроенергії для потреб нової котельні.

Комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» збирається впровадило проект, який був завершений восени 2015 року. Котельня, розташована на території впровадження проекту, забезпечує теплом та гарячою водою десять будинків, здебільшого житлових, але також дитячу лікарню та школу. Ідея проекту полягає у наступному:

нові котли

 1. Впровадити у всіх підключених до котельні будинках  кероване попитом постачання тепла завдяки встановленню індивідуальних теплових пунктів з регулюванням температури теплоносія відповідно до температури зовнішнього повітря.
 2. Зменшити втрати тепла у розподільчій мережі шляхом заміни всіх мереж опалення на території проекту.
 3. Замінити старі котли новими ефективними конденсаційними котлами з можливістю адаптувати виробництво тепла до теплового навантаження.