Головна Міста реалізації демо-проектів

Вінниця

Демонстраційний проект у Вінниці був завершений навесні 2015 року. На території проекту розташовані одинадцять житлових будинків та лікарня.Vin DHpipelines newsdemoТеплом та гарячою водою територія забезпечувалася двома котельними. Концепція проекту полягала у наступному:
(i)Впровадження теплопостачання керованого попитом через встановлення індивідуальних теплових пунктів  з коригуванням постачання  тепла відповідно до температури зовнішнього повітря.
(ii)Зменшення втрат тепла в розподільчій мережі шляхом заміни трубопроводів, всього 1.5 км труб (у двотрубному вимірі).
(iii)Виведення з експлуатації  неефективної малої котельні, що стало можливим завдяки зменшенню споживання тепла.

Результати та досягнення проекту 
Вінницький проект демонструє чого можна досягти, зробивши повний аналіз системи теплопостачання та використовуючи найкращу практику технічного проектування і виконання робіт. Впровадження індивідуальних теплових пунктів разом із заміною тепломереж дозволило зменшити втрати тепла, що в свою чергу призвело до зменшення потреби у потужностях на підготовку тепла та гарячої води. В результаті стало можливим підключити все теплове навантаження до ефективної котельні, яка мала надлишкову потужність, а неефективну котельню вивести з експлуатації.  В цілому, очікується 30% економії енергії.  Окрім підвищення якості послуг для більш ніж 2100 мешканців, проект є рентабельним та вигідним для теплопостачального підприємства, з періодом окупності близько 5 років. Використання сучасних принципів проектування та практики впровадження було суттєвим для результатів проекту, а також кинуло виклик існуючим нормам, практиці та образу мислення.  

Деталі проекту
Загальні інвестиції: 680 000 євро
Період окупності:  5 років
Енергозбереження: біля 30% або 4000 МВт-ч/рік
Скорочення викидів  CO2:  800 тон/рік

Програма створена:

nefco

sida

спільно з Міністерством
регіонального розвитку,
будівництва та
житлово-комунального
господарства України

ukr

За підтримки
E5P logo

Консультант - координатор
sweco

Консультант з управління проектами
AF Industries

Ваше Ім`я:

Пароль: