Головна Міста реалізації демо-проектів

Олександрія

Демонстраційний проект в Олександрії був завершений восени 2015 року. Проект включає:
  • Переобладнання центрального теплового пункту на котельню. Встановлення нових конденсаційних газових котлів потужністю 7.5 МВт з високим ККД (>100 %) для постачання тепла до мікрорайону з багатоповерховими будинками у центрі міста (всього 1 800 квартир).
  • Заміна тепломереж та застарілих і зношених внутрішньо-будинкових мереж у підвалах будинків.
  • Встановлення міні-когенераціійної установки для виробництва електроенергії для потреб нової котельні. 
Olexandria one pager1


Переобладнання приміщення ЦТП на міні-ТЕЦ

Результати та досягнення проекту
Проект у Олександрії демонструє як можна підвищити рівень послуг з централізованого опалення у центральному мікрорайоні міста. Нова система має кращий контроль постачання тепла населенню та громадським установам, завдяки чому став кращим мікроклімат приміщень та підвищилося задоволення споживачів. Нова система також здатна забезпечити постачання гарячої води до будинків протягом всього року. Це важливий фактор підвищення комфорту, особливо для дитячих садків та шкіл.
Проект в Олександрії має високий потенціал бути дубльованим, оскільки тільки в самій Олександрії теплопостачальне підприємство має ще 22 центральні теплові пункти.  Продовження модернізації може зупинити та повернути назад процес відключення споживачів від системи централізованого опалення, який триває в місті. В свою чергу це призведе до підвищення енергоефективності для всього міста.

В результаті зменшення втрат тепла та підвищення ефективності виробництва споживання газу зменшиться більш ніж на 30%, а споживання електроенергії на 20%. Проект також є рентабельним для підприємства, очікуваний період окупності менший за чотири роки.

Деталі проекту
Загальні інвестиції: 655,000 євро
Період окупності: 3.5 роки
Економія газу: більш за 30 % або 7 000 МВт-год/рік
Економія електроенергії: 20% або 250 МВт-год/рік
Скорочення викидів CO2: 1 380 тон/рік

Ваше Ім`я:

Пароль: