Головна Прийнятність Технологічні вимоги та принципи проектування

Технологічні вимоги та принципи проектування

Проекти виконані в рамках програми DemoUkrainaDH мають відповідати сучасним Технологічним вимогам та принципам проектування. Основна мета програми DemoUkrainaDH - впровадити та продемонструвати українським містам новітні енергоефективні технології централізованого опалення через виконання демонстраційних проектів в різних містах України. Розповсюдження досвіду та результатів демонстраційних проектів може прискорити впровадження в країні сучасних технологій опалення та принципів проектування адаптованих до українського контексту.

Сучасні технології та принципи проектування, які ми маємо на увазі, базуються на випробуваних технологічних рішеннях, які вже більше 20 років використовуються в Скандинавських країнах та Європі в цілому. Очевидні і економічні переваги від застосування цих принципів - як інвестиційні, так і експлуатаційні витрати значно зменшуються, а енергоефективність підвищується.

Що означає подати заявку до програми DemoUkrainaDH
Теплопостачальні підприємства, які бажають розробити демонстраційний проект та отримати фінансування на його впровадження в рамках програми DemoUkrainaDH, повинні усвідомлювати, що відповідність вимогам демонстраційного проекту часто означає відхилення від загальноприйнятої в Україні практики та принципів проектування. Це вимагає зусиль всіх залучених зацікавлених сторін, але поточні проекти, які вже знаходяться в процесі реалізації, показують, що досягти відповідності вимогам DemoUkrainaDH все ж таки можливо. Таким чином, демонстраційні проекти спрямовані не тільки на модернізацію та підвищення енергоефективності систем централізованого теплопостачання, але і на процес оновлення та модернізації чинних стандартів та норм.

Положення про технологічні вимоги
В Положенні про технологічні вимоги викладені основні технологічні вимоги та принципи проектування, застосовні для найпоширеніших заходів з модернізації систем централізованого опалення. Ці принципи будуть використовуватися при обранні демонстраційних проектів, а також в процесі проектування та підготовки технічних специфікацій, проведення закупівель та виконання проекту.

Читати Положення про технологічні вимоги

Програма створена:

nefco

sida

спільно з Міністерством
регіонального розвитку,
будівництва та
житлово-комунального
господарства України

ukr

За підтримки
E5P logo

Консультант - координатор
sweco

Консультант з управління проектами
AF Industries

Ваше Ім`я:

Пароль: