Головна Міста реалізації демо-проектів

Житомир

Демонстраційний проект в Житомирі був завершений навесні 2015р. Територія проекту включає п’ять багатоповерхових житлових будинків та дитячий садок. Метою проекту було:
PictureFactSheetWeb(i) Впровадження теплопостачання керованого попитом через  встановлення індивідуальних теплових пунктів з  регулюванням постачання тепла відповідно до температури  зовнішнього повітря.

(ii) Зменшення втрат тепла в розподільчій мережі через заміну  трубопроводів опалення на території проекту, всього 0.8 км  (у двотрубному вимірі).

(iii) Підвищення ефективності виробництва теплової енергії  через впровадження нових конденсаційних котлів та  теплового насосу для підготовки гарячої води влітку.

Результати та досягнення проекту

Проект в Житомирі демонструє найкращу практику технічного проектування, закупівель та реалізації для малих проектів, що надає цінний досвід та знання, необхідні для впровадження більших проектів спрямованих на модернізацію систем опалення Житомиру. Поєднання таких елементів, як впровадження системи керованої попитом, зменшення втрат теплової енергії та підвищення ефективності виробництва тепла, призведе до економії на рівні приблизно 40 % та підвищення якості надання послуг для 600 мешканців будинків та 80 дітей в дитячому садку. Проект є рентабельним також і для теплопостачального підприємства, з періодом окупності меншим за 6 років.

 
Деталі проекту
Загальні інвестиції:    565.000 євро
Період окупності:       5.6 років
Енергозбереження:   біля 40% або 1800 МВт-ч/рік
Скорочення викидів  CO2:   365 тон/рік
  

Ваше Ім`я:

Пароль: