Головна Міста реалізації демо-проектів

Полтава

Комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» збирається впровадило проект, який був завершений восени 2015 року. Котельня, розташована на території впровадження проекту, забезпечує теплом та гарячою водою десять будинків, здебільшого житлових, але також  дитячу лікарню та школу. нові котли Ідея проекту полягає у наступному:

(I) Впровадити у всіх підключених до котельні будинках  кероване попитом постачання тепла завдяки встановленню індивідуальних теплових пунктів з регулюванням температури теплоносія відповідно до температури зовнішнього повітря.

(II) Зменшити втрати тепла у розподільчій мережі шляхом заміни всіх мереж опалення на території проекту.

(III) Замінити старі котли новими ефективними конденсаційними котлами з можливістю адаптувати виробництво тепла до теплового навантаження.

Результати та досягнення проекту
Проект в Полтаві демонструє найкращу практику технічного проектування, проведення закупівель та виконання робіт у малому масштабі. Для міста Полтави впровадження індивідуальних теплових пунктів стало застосуванням нової технології в сфері централізованого опалення. Використані в проекті індивідуальні теплові пункти спрощеної конструкції та більш рентабельні ніж ті, що раніше здебільшого використовувалися в Україні. Впровадження ІТП демонструє повний перехід до системи керованої попитом.  

При заміні мереж опалення використані гнучкі трубопроводи, щоб продемонструвати можливість ефективної заміни труб на вузьких ділянках. Завдяки сучасному розрахунку діаметрів трубопроводів з використанням вищого перепаду тиску стало можливим скоротити інвестиційні витрати.
Споживачі, що мешкають у будинках з новими ІТП, отримують вищу якість послуг з гарячого водопостачання  та мають кращий мікроклімат у приміщеннях.            
В результаті зменшення втрат тепла та підвищення ефективності виробництва споживання газу зменшилося більш ніж на 30%. Проект також є рентабельним для підприємства, очікуваний період окупності менший за вісім років.
 Commissioning IHS Poltava
Деталі проекту
Загальні інвестиції: 545 000 євро
Період окупності: 7.3 роки
Економія енергії: близько 35% або 2300 МВт-год/рік
Скорочення викидів CO2: 415 тон/рікДругий проект DemoUkrainaDH в Полтаві
Другий проект DemoUkrainaDH в цьому місті включає впровадження конденсації димових газів для існуючого котлу потужністю 58 МВт, будівництво нової димової труби (висота 57 метрів) та влаштування системи автоматизованого керування. Використання конденсації димових газів призведе до скорочення споживання котлом газу на 6% - 12%. Причина впровадження другого проекту в одному місті полягає в тім, що конденсація димових газів на вже існуючому великому котлі має специфічну демонстраційну цінність та великий потенціал для копіювання отриманого досвіду. Крім цього, цікавим  є потенціал збільшення економії в подальшому, якщо температура теплоносія у зворотному трубопроводі буде зменшуватися. Це надасть стимули для впровадження таких заходів, як встановлення ІТП та покращення системи контролю в будинках 

Ваше Ім`я:

Пароль: