Головна Закупівлі Загальна інформація про закупівлі в рамках програми DemoUkrainaDH

Загальна інформація про закупівлі в рамках програми DemoUkrainaDH

Загальна інформація про закупівлі в рамках програми DemoUkrainaDH     

DemoUkrainaDH це фінансова програма створена НЕФКО спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки уряду Швеції та E5P.
Мета програми - продемонструвати українським містам нові рішення та технології централізованого опалення разом з міжнародною практикою підготовки проектів, проектування, проведення закупівель, виконання робіт та контролю результатів для досягнення більш енергоефективних та сталих послуг теплопостачання.
Програма підтримує розробку сталих та енергоефективних демонстраційних проектів, які призводять до принаймні 30% економії енергії та значного зменшення викидів CO2. 
Програма спрямована на те, щоб через виконання конкретних проектів продемонструвати як можна модернізувати системи централізованого опалення, зробити їх більш енергоефективними та орієнтованими на споживача. 
Станом на кінець 2016 року виконано шість демонстраційних проектів. Ще одинадцять проектів знаходяться на різних етапах впровадження. Всього до кінця 2018 року буде виконано близько 20 демонстраційних проектів в різних містах України.
Спеціальне повідомлення про закупівлі для кожного демонстраційного проекту буде, серед іншого, публікуватися на веб-сторінці DemoUkrainaDH https://demo-dh.org.ua/uk/zakupivli. Будь ласка, відвідуйте веб-сайт регулярно, щоб узнавати про останні повідомлення про закупівлі та інші новини щодо закупівель в рамках програми DemoUkrainaDH.

Інформація про закупівлі
Закупівлі товарів, робіт та послуг за кожним проектом включатимуть різні тендерні пакети для: 
  • Трубопроводів
  • Індивідуальних теплових пунктів (ІТП) 
  • Котлів та обладнання для котелень. 
Інші компоненти та супутнє обладнання, таке, як теплові насоси, теплообмінники, насоси з частотними регуляторами, тощо, будуть включені та інтегровані в один з основних пакетів закупівель або закупатимуться окремо.
 Проекти, які мають демонстраційний характер, вимагають застосування в українських умовах технологій та принципів проектування відповідно до найкращої доступної технології та найкращої практики централізованого опалення. Наслідком цього може стати невідповідність застосованих технологій та принципів проектування чинним нормам, стандартам та практиці, які зараз використовуються в Україні.
Всі теплопостачальні підприємства зобов'язані створити Групи впровадження проекту (ГВП), які відповідають за проведення закупівель для кожного демонстраційного проекту. ГВП працює за підтримки консультантів компанії AF-Industry AB, Швеція.
Контракти керуватимуться Принципами закупівель НЕФКО (Також у наявності:Принципів закупівель НЕФКО по-російськи), Дивись також Інструкції учасникам тендеру. які  відповідають всесвітньо визнаній практиці, що застосовується міжнародними фінансовими організаціями (МФО). Тендери будуть відкриті для участі компаній з будь-якої країни, за умови що компанія не є неприйнятною, або їй заборонено брати участь в торгах національним або міжнародним законодавством.

Обсяг закупівель
Загальна сума закупівель програми DemoUkrainaDH становить близько 16 млн. євро. Закупівлі для перших демонстраційних проектів розпочалися протягом 2013 року. До кінця 2016 року проведені закупівлі на суму приблизно 4 млн. євро. Закупівельна діяльність продовжуватиметься до кінця 2017 року. Подальшу інформацію можна отримати на веб-сайті DemoUkrainaDH (https://demo-dh.org.ua/)

 
Інформація для учасників тендеру
Для підтримки процедур закупівель на цьому веб-сайті знаходяться деякі корисні для учасників тендеру документи та зразки. Спеціальні зразки та документи знаходяться у закритому розділі Для учасників тендеру. Ім'я користувача та пароль для входу у цій розділ надаються учасникам тендеру нашими проектними партнерами, які проводять тендер.

Ваше Ім`я:

Пароль: